originální thajské masáže

O našem masážním studiu

Thajské masážní studio SAMPAO vzniklo v roce 2008, díky rostoucímu zájmu o aplikaci tradičních východních metod a postupů, které mají velmi významný vliv na lidské zdraví. Mezi tyto metody právem patří i tradiční thajské masáže. Thajské masážní studio SAMPAO bylo založeno na základě dlouhodobé zkušenosti s tímto druhem relaxace. O naše klienty se starají vysoce profesionální terapeutky, jejichž kvalitní práci ocení každý návštěvník studia.

Tradiční thajské masážní studio SAMPAO se nachází v centru Ostravy, v Obchodním centru SLADOVNA. Pro snazší představu o thajských masážích navštivte sekci Masáže a Galerii.

Reakce našich klientů:

Dobrý den.
Při svém pobytu v Thajsku jsme si oblíbili tradiční thajské masáže. Ne ty obyčejné, které se v Thajsku dělají turistům, ale ty pravé, které absolvují sami Thajci. Chodili jsme do zastrčených uliček v Bangkoku, Chiang Mai i na Phuketu, kam už turisté normálně nechodili a užívali si masáže.

Po návratu domů jsme dost dlouho hledali masérské studio, kde poskytují ty opravdu poctivé thajské masáže, které jsme si tak oblíbili. Trvalo to, ale nakonec jsme našli kus Thajska i tady u nás v Ostravě. Díky vašemu masážnímu studiu už nemusíme dál hledat. Přejeme mnoho spokojených klientů.

Marek P.

Dobrý den,
ráda bych vám poděkovala za prvotřídní masáž. Mám sedavé zaměstnání, po práci se musím věnovat dětem a péči o domácnost. Bohužel, na sportování už mi nezbývá čas a začalo se to odrážet i na mém zdraví.

Potíže s bolestí zad má dnes asi každý. Nikdy bych nevěřila, jak se mnou ta drobná thajská masérka zvládne zacvičit a rozhýbat i tak velké a ztuhlé tělo, jako mám já. Díky moc. Byl to super zážitek!

Veronika B.

Dobrý den,
o thajských masážích mi povídal kamarád, který v Thajsku byl a doporučil mi tento druh masáží vyzkoušet. Přiznám se, že první masáž pro mě byla velkým překvapením. Vůbec mě nenapadlo, jak mě po ní všechno bude bolet. Bolest ale souvisela s tím, jak mi vaše masérka rozhýbala všechny klouby. Ani jsem netušil, kam jsem schopný své klouby vytočit. S každou další masáží jsem pozoroval, jak se všechny mé klouby postupně uvolňují a díky pravidelným masážím se výrazně zmenšila moje bolest zad, kterou trpím již řadu let a se kterou mi nebyli schopni pomoci ani lékaři. Děkuji vám.

Roman K.

Kontakt

Masážní studio SAMPAO
Obchodní centrum SLADOVNA
Hornopolní 933/36
702 00 Ostrava
e-mail: masaze@levne-online.cz
telefon: +420 607 034 662

Logo Thajské masáže originální