originální thajské masáže

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masážThajská masáž je jedna z nejstarších terapeutických technik, jejímž cílem je celková harmonie duše a těla prostřednictvím energetický drah v těle, tzv. SEN. Podle indické filozofie se v lidském těle nalézá celkem 72 000 energetických drah, kdy thajská masáž využívá deset nejzákladnějších. Thajská masáž pracuje na principu jógy, kdy využívá nadále prvků akupresury a ajurvédy. Jogínská filozofie říká, že v lidském těle jsou určité dráhy, prostřednictvím kterých proudí tělem energie. Někdy však dochází na základě působení vnějších i vnitřních vlivů k narušení tohoto proudění, kdy dochází k disharmonii a nerovnováze. Projevem této nerovnováhy v těle jsou nejrůznější onemocnění.

Thajská masáž probíhá na základě přesné metodické práce s tělem a jeho energetickými drahami. Základem je soustředění, sladění pohybů a koncentrace mysli. Nedílnou součástí thajské masáže je meditace. Terapeutka pak správným tlakem na jednotlivé akupresurní body pracuje s energií vašeho těla. Masáž zahrnuje jógové pozice tzv. asány, kterými masáž obvykle končí. Výsledkem thajské masáže je pak dokonalé uvolnění a pročištění těla i mysli. Cílem thajské masáže je odstranění bolesti, napětí a jakýchkoliv negativních pocitů vedoucí k dokonalé symbióze duše a těla.

Tradiční thajskou masáž může podstoupit každý. Nejrůznější druhy thajských masáží využívají lidé s jakýmikoliv bolestmi, psychosomatickým onemocněním, lidé zatíženi dlouhodobým stresem, aktivní a vrcholoví sportovci a lidé se sedavým zaměstnáním nebo naopak zatížení fyzickou námahou. Thajská masáž může také být součástí cílené léčebné terapie. Thajská masáž se provádí v příjemném prostředí tomu přizpůsobeném. Samotná masáž pak probíhá na měkké podložce v pohodlném a nepřiléhavém oděvu.

Účinky thajské masáže:

  • Celkové uvolnění těla
  • Odstranění bolesti zad, hlavy, páteře, svalů a kloubů
  • Zmírňuje pocit únavy, nervového vypětí
  • Podporuje správnou cirkulaci krevního oběhu a lymfatického systému
  • Posiluje imunitní systém
  • Napomáhá k vylučování toxických látek a škodlivin z těla
Doba trvání Ceník
60 minut 640,- Kč
90 minut 900,- Kč
Další masáže

Kontakt

Masážní studio SAMPAO
Obchodní centrum SLADOVNA
Hornopolní 933/36
702 00 Ostrava
e-mail: masaze@levne-online.cz
telefon: +420 607 034 662

Logo Thajské masáže originální