originální thajské masáže

Partneři

SMILEX Travel

Logo - SMILEX.cz

SMILEX Travel je ryze česká cestovní agentura, zaměřená na poskytování komplexních cestovních služeb. Mezi naše hlavní činnosti patří zajišťování služebních cest do zahraničí pro naše smluvní partnery, z řad velkých i malých firem, státních institucí, lékařských zařízeních a dalších odvětví. Kromě služebních cest a letenek pro firmy, zajišťujeme levné letenky pro studenty, letenky pro rodiny s dětmi i letenky pro skupiny. Kromě letenek zajistíme nejlevnější cestovní pojištění, ubytování i pronájem auta v zahraničí.

Spolupracujeme s většinou českých cestovních kanceláří. Díky tomu si u nás můžete objednat i svou letní či zimní dovolenou. Pro hledání své vysněné dovolené využijte náš portál pro hledání levné dovolené a zájezdů last minute.


Svět letenek ®

Logo - Svět letenek

SVĚT LETENEK® je specializovaný portál pro hledání levných letenek online, do celého světa. ‎Denně připravujeme akční letenky do nejznámějších destinací po celém světě. Na portále SVĚT LETENEK® si můžete pořídit letenky až o 80% levněji, než jsou běžné ceny letenek. Pro vášnivé cestovatele jsou k dispozici i facebookové stránky.

Kontakt

Masážní studio SAMPAO
Obchodní centrum SLADOVNA
Hornopolní 933/36
702 00 Ostrava
e-mail: masaze@levne-online.cz
telefon: +420 607 034 662

Logo Thajské masáže originální