originální thajské masáže

Druhy masáží

Tradiční thajská masáž / Thai massage original

Tradiční thajská masážTradiční thajská masáž je 2500 let stará léčebná metoda založená na koncepci a znalosti energetických drah v lidském těle nazvaných SEN, na kterých se nacházejí důležité akupresurní body. Profesionální terapeutky prohmatáním těchto bodů a vyvíjením potřebného tlaku na ně, zbaví vaše tělo pocitu únavy, odstraní svalové křeče a nervové napětí, stimulují krevní a lymfatický oběh a uvolní pohyblivost svalů, kloubů, a šlach.

Doba trvání Ceník
60 minut 640,- Kč
90 minut 900,- Kč

Olejová masáž / Aroma oil massage

Olejová masážAromatická thajská olejová masáž, je relaxační harmonizující masáž celého těla. Při masáži se používají aromatické oleje, které vyživují, zvláčňují pokožku a celé tělo zahalí do voňavého oparu, který umocňuje pocit relaxace. Olejová masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí a stimuluje krevní oběh.

Doba trvání Ceník
60 minut 790,- Kč
90 minut 1.050,- Kč

Horká bylinná masáž / Hot herbal massage

Horká bylinná masážHorká bylinní masáž pravými thajskými bylinami, zabalenými v bavlněném balíčku. Přiložením horkého balíčku se otevřou póry v pokožce a byliny mohou zahájit jejich protizánětlivý, antibakteriální a antiseptický účinek do hloubky svalu. Směs tradičních thajských bylin má stimulační, relaxační a povzbudivý účinek na tělo i mysl.

Doba trvání Ceník
60 minut 800,- Kč
90 minut 1090,- Kč

Královská masáž / Royal massage

Královská masážJedineční mix tří typů thajských masáží. Tradiční thajské, bylinní a olejové masáže. Účinky: Zvyšuje schopnost přijímání živin, uvolňuje energetické blokády, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, uvolňuje bolest svalů a kloubů, zlepšuje vylučování odpadů z těla, odstraňuje bolesti páteře a zvyšuje flexibilitu těla.

Doba trvání Ceník
60 minut 900,- Kč
90 minut 1.250,- Kč

Masáž zad a ramenou / Back and shoulder massage

Masáž zad a ramenouTato tlaková masáž je zaměřena na unavené svaly a bolesti zad, ramen, hlavy a krku. Uvolněním ztuhlých svalů dosáhnete hluboké relaxace a odstraníte chronické svalové bolesti.

Doba trvání Ceník
30 minut 390,- Kč
60 minut 640,- Kč

Masáž chodidel / Foot massage

Masáž chodidel Akupresurní masáž, při které se stimulují reflexní body a víc jak sedm tisíc nervových zakončení na chodidlech. Masáž zlepšuje látkovou výměnu, překrvení stimulovaného organu, harmonizuje krevní oběh, zlepšuje tělesnou imunitu, má detoxikační a omlazující účinky.

Doba trvání Ceník
30 minut 350,- Kč
60 minut 640,- Kč

Masáž hřejivou mastí / Royalbalm massage

Masáž hřejivou mastí Královská (Tradiční thajská, bylinní a olejová masáž) zaměřená speciálně na záda.

Doba trvání Ceník
60 minut 790,- Kč
90 minut 1.050,- Kč

Čokoládová masáž / Chocollate massage

Čokoládová masáž Čokoláda obsahuje složku kakaa, která pozitivně působí na redukci vrásek. Je plná vitaminů, minerálů a antioxidantů. Látky v čokoládě navozují dobrou náladu, mají uklidňující účinek, podněcují rast buněk a mají omlazující účinek pro naši plet. Smyslná vůně kakaa podporuje tvorbu hormonu štěstí.

Doba trvání Ceník
90 minut 850,- Kč

Medová masáž / Honey massage

Medová masáž Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

Doba trvání Ceník
90 minut 850,- Kč

Peeling / Peeling

Peeling Peeling těla pomáhá odstraňovat mrtvé buňky a nečistoty a postará o to, aby byly zvětšené citlivé póry do hloubky očištěny a aby byl pořádně rozprouděn proces prokrvování kůže i včetně jejích jednotlivých hlubších vrstev. Zjemňuje pleť, zlepšuje pronikání aktivních látek do kůže a pomáhá stimulovat obnovu buněk. Je také vhodný proti celulitidě.

  • kávový peeling
  • kokosový peeling
Doba trvání Ceník
90 minut 790,- Kč

Masáž pro těhotné ženy / Massage for pregnant

Masáž pro těhotné ženy Tato masáž je určena pro těhotné ženy, které trpí bolestmi, ztuhlostí a pnutí celého těla v průběhu těhotenství. Je to příjemná masáž, která zbavuje ženy bolesti zad, hlavy, nespavosti, otoků a dalších drobných potížích. (Doporučeno po třetím měsíci)

Doba trvání Ceník
60 minut 790,- Kč

Masáž pro maminky / Massage for mama

Masáž pro maminky Masáž pro maminky je podobná bylinné léčbě a je zaměřena především na problematické partie ženského těla. Nabízí skvělou možnost detoxikace těla po porodu, osvěžuje pokožku a pomáhá stimulovat krevní oběh. Vstřebávání bylin uvolňuje poporodní bolesti. (Doporučeno 1 měsíc po porodu)

Doba trvání Ceník
60 minut 790,- Kč
90 minut 1.090,- Kč

Kontakt

Masážní studio SAMPAO
Obchodní centrum SLADOVNA
Hornopolní 933/36
702 00 Ostrava
e-mail: masaze@levne-online.cz
telefon: +420 607 034 662

Logo Thajské masáže originální