originální thajské masáže

Medová masáž

Medová masáž Příznivý vliv medu na lidský organismus je znám již odpradávna. Léčebná síla medu byla známa již ve starém Řecku i Římě. Dokonce je prokázáno, že sama Kleopatra dávala přednost právě medu před čímkoliv ostatním. V současné době je stále více využíváno bylinek a přírodních produktů k léčbě a regeneraci organismu. Jelikož v současné době jsou léčivé a regenerační účinky medu na lidské tělo více než prokázané a stále více získávají na oblibě. Med je jedním z darů přírody, který léčí nejrůznější onemocnění a obtíže.

Jedním z nevýraznějších účinků medu na lidské tělo je jednoznačně detoxikace. V každém z nás se hromadí určité množství škodlivých látek (toxinů), které člověk přijímá formou potravy nebo medikamentů. V neposlední řadě záleží také na životním prostředí, ve kterém člověk žije. Množství těchto toxinů usazující se v lidském těle ovlivňuje pak také životní styl každého člověka. Na základě toho je třeba tělo detoxikovat, tzn. zbavit tělo těchto škodlivin a právě med je ta správná volba.

Samotná medová masáž pak začíná nanesením menšího množství lehce zahřátého oleje, aby se kůže uvolnila a otevřely se tak její póry. To je důležité pro následné vstřebávání medu do samotného organismu. Lehce zahřátý med se pak postupně nanáší na záda a proběhne samotné masírování. Při vylučování toxinů a dalších odpadních látek z těla pak dochází ke změně konzistence medu. To je však zcela běžné. Vedle detoxikačních účinků medu na lidské tělo musíme však zmínit ještě mnoho dalších, neméně významných.

Účinky medu na lidské tělo:

  • Detoxikace organismu
  • Podporuje krevní oběh a správnou činnost lymfatického systému, zlepšuje imunitu
  • Ulevuje od bolestí hlavy, snižuje stres a nervové vypětí
  • Napomáhá od nachlazení a kašle
  • Napomáhá při redukci váhy, celulitidě
  • Navozuje pozitivní myšlení a napomáhá od psychického a emočního vyčerpání
  • Celková regenerace
Doba trvání Ceník
90 minut 850,- Kč
Další masáže

Kontakt

Masážní studio SAMPAO
Obchodní centrum SLADOVNA
Hornopolní 933/36
702 00 Ostrava
e-mail: masaze@levne-online.cz
telefon: +420 607 034 662

Logo Thajské masáže originální