originální thajské masáže

Thajská olejová masáž

Olejová masážThajská olejová masáž používá prvků tradiční thajské masáže. Thajská olejová masáž bývá někdy označována za mírnější formu tradiční thajské masáže. V samotném průběhu olejové masáže je kladen důraz na využití nejrůznějších aromatických i éterických olejů navozující příjemnou atmosféru, která vede k naprostému uvolnění těla i mysli v rámci aromaterapie. Při thajské olejové masáži je hlavní důraz kladen právě na relaxaci.

Thajská olejová masáž se provádí na masážním stole, kdy má klient pouze ručník, jinak je bez oděvu. V tom je pak spatřován hlavní rozdíl od tradiční thajské masáže. Klient má pak na výběr z mnoha druhů olejů. Průběh olejové masáže vychází z principů tradiční thajské masáže. Olejová masáž začíná masáží rukou a nohou včetně konečků prstů, pokračuje od temene hlavy, přes šíji k páteři. Cílem thajské olejové masáže je naprosté uvolnění celého těla a navození příjemných pocitů v rámci relaxace podnícené aromatickými oleji. Nutno říci, že tlak při thajské olejové masáži není tak intenzívní jako u tradiční thajské masáže.

Thajská olejová masáž se nedoporučuje těhotným ženám a osobám s křečovými žilami. Využít ji mohou pak osoby obou pohlavní bez omezení.

Účinky thajské olejové masáže:

  • Celkové uvolnění těla i mysli
  • Úleva od bolestí zad, páteře, svalů a kloubů
  • Zmírňuje otoky
  • Podporuje krevní oběh
  • Zlepšuje psychickou kondici
  • Napomáhá při stresu a napětí
Doba trvání Ceník
60 minut 790,- Kč
90 minut 1.050,- Kč
Další masáže

Kontakt

Masážní studio SAMPAO
Obchodní centrum SLADOVNA
Hornopolní 933/36
702 00 Ostrava
e-mail: masaze@levne-online.cz
telefon: +420 607 034 662

Logo Thajské masáže originální